kosmetika
masaze
kadeřnictví
kontakt

 

Pedikúra

Pedikúra

Pedikúra je název pro péči o nohy. Zahrnuje speciální koupele, změkčování kůže, masáže, upravování, lakování, stříhání a broušení nehtů na nohou. Provádí se také speciální úkony jako jsou uvolňování zarostlých nehtů, obrušování ztvrdlé kůže pat a nehtů. U pedikúry jde především o zdraví Vašich nohou a také o jejich vzhled.

Aktivní nalepovací špony Podofix®

podofix2

Aktivní nalepovací špony podofix® jsou inovativní způsob pro odstranění všech typů zarostlých nebo deformovaných nehtů. Tato metoda korekce nehtů je vhodná téměř pro každého, včetně dětí a diabetiků. Účinnost této metody potvrzuje řada pacientů, pedikérů a podologů. Pomocí této jednodušší metody se mohou pacienti vyhnout chirurgické zákroku.  Nástup účinku této metody je velmi rychlý, časově nenáročný a hlavně zcela bezbolestný.


 Aktivní nalepovací špony podofix® se ihned přizpůsobují individuálnímu tvaru nehtu a můžou být aplikovány okamžitě, a proto pomáhají ve většině případů výrazně zmírnit pacientovo nepohodlí.  Aplikace špony trvá jen několik minut a je téměř neznatelná. Další výhodou je, že během léčby špony pacienta nijak neomezují v každodenním životě nebo dokonce může praktikovat sportovní a vodní aktivity.


 Zkrácený způsob aplikace aktivní nalepovací nehtovou šponou podofix:

podofix postup

JE SAMOZŘEJMOSTÍ , ŽE NÁSTROJE STERILIZUJI VE VLASTNÍM STERILIZÁTORU !!!!stel

Ceník:

Pedikúra 250,-
Lakování 40,-
Nehtová špona - Podofix 1ks. 300,-
Odstranění kuřího oka 30,-

Studio Ester 2013 © Copyright
TOPlist