manikura
kosmetika
masaze
kontakt

Depilace

Depilace cukrovou pastou je zmodernizovaný materiál a depilační technika, která se připravuje na bázi starověkých receptů Blízkého východu. Skládá se ze správného poměru cukru, vody a citronové šťávy. Tajemství jejích skvělých vlastností spočívá ve výběru kvalitních surovin.

Cukrová pasta Ebtesama je 100% přírodní, neobsahuje žádné chemické prvky, barvivo či parfém, proto jsou alergické reakce a kožní iritace minimální.

Cukrová pasta Ebtesama je vyrobena v Kuvajtu. Tajemství jejích skvělých vlastností spočívá ve výběru kvalitních surovin. Existují 3 druhy cukrové pasty Ebtesama: Natural bez jakýchkoli přídavků, s medem pro větší výživu pokožky a s olivovým olejem pro hydrataci a vláčnost.

Cukrová pasta odstraňuje chloupky ve směru růstu. Nanáší se proti směru růstu na pokožku, která se před depilací dezinfikuje tonikem před depilací, osuší, případně zapudruje pudrem před depilací. Poté se teplá cukrová pasta nanese na pokožku proti směru růstu, pasta uvolňuje chloupky z ústí folikulu a chloupky se vytrhávají po směru růstu i s kořínky. Proto je tato depilace méně bolestivá a déle vydrží, než jiné depilační techniky.

Depilace cukrovou pastou je citlivá k pokožce. Na citlivých partiích, jako je obličej, třísla nebo podpaží nejvíce poznáte, že zčervenání pokožky zmizí velice rychle. Cukrová pasta odstraňuje chloupky pouze s odumřelými buňkami kůže, takže působí jako jemný peeling, ale nestrhává vrchní vrstvu kůže jako teplý vosk. Po cukrové depilaci se můžete opalovat již druhý den. Lze na ni přijít i s opálenou pokožku. Nevadí, když se dostane na jemnou pokožku rtů či intimních partií. Cukrová pasta se může nanést několikrát na stejné místo, dokud se chloupek neodstraní.

Pokud máte problémy se zarůstáním chloupků, ekzémy po depilaci voskem, problémy se žilkami, je pro vás cukrová depilace ta pravá. Depilační cukrovou pastou odstraňujeme chloupky na jakékoli části těla, depilovat můžete nohy, horní ret, obočí, obličej, bradu, ruce, podpaží, hýždě, okolí prsních dvorců. U mužů lze depilovat vše kromě vousů. Depilace cukrovou pastou nevadí ani těhotným ženám.

Nejvíce je cukrová pasta využívaná při brazilské depilaci. Přednosti cukrové pasty oceníte zejména při depilaci citlivých intimních partií.

Brazilská depilace

Brazilská depilace je metoda odstranění chloupků a je určena pro intimní partie těla a třísla. Znamená tedy celkovou likvidaci pubického ochlupení.

Proč "brazilská" depilace?

Tato metoda depilace se zrodila v tropické Brazílii, kde bikiny zakrývají opravdu jen to nejnutnější. Z tohoto důvodu je tato depilace (nebo přesněji epilace) velmi důkladná a nenechá na vás ani chloupek! Samozřejmě po domluvě s kosmetičkou je možno upravit styl podle vašeho požadavku - tedy lze nechat vpředu úzký proužek či trojúhelníček. Depilují se také genitálie a zadní partie (oblast análu).

Jedná se o depilaci intimních partií u žen. Chloupky se vytrhávají i s kořínkem z folikulu. Je to v podstatě depilace se zaměřením na intimní partie a kompletní odstranění ochlupení v této oblasti. Vzhledem k citlivosti těchto partií je nejvhodnějším materiálem pro brazilskou depilaci cukrová pasta, která nepoškodí jemnou pokožku a sliznice v těchto oblastech.

Průběh brazilské depilace

Brazilská depilace se provádí bez spodního prádla, takže Vám to bude připomínat návštěvu gynekologa. Ideální délka chloupků je 5 – 10 mm. Partie se odezinfikují tonikem Epil, osuší a zapudrují speciálním pudrem před depilací. Poté je nanášena cukrová pasta proti směru chloupků a chloupky se vytrhávají i s kořínky pomocí depilačních proužků nebo cukrovou pastou samotnou. Kosmetička při depilaci používá latexové rukavice. Všechny pomůcky k depilaci jsou jednorázové. Po depilaci je pokožka ošetřena zklidňujícím a čisticím tonikem. Navíc si můžete nechat aplikovat ampuli proti růstu chloupků.

Ceník:

Depilace cukrovou pastou  
Obě ruce: celé/ po loket 400,-/280,-
Třísla/podpaží 200,-
Brazilská depilace /ženy/ 380,-
Celý obličej 250,-
Obě líce 100,-
Ret /brada/obočí 50,-
Oblast pupku 50,-
Studio Ester 2013 © Copyright
TOPlist